Robottolmuimeja DEEBOT N8 PRO

499.00 (sis. KM)

DEEBOT N8 PRO Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool ,robottolmuimeja mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks.
Kategooria:

Kirjeldus

Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igalt poolt

DEEBOT N8 PRO on robottolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks. Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua teie põrandatest üksikasjaliku ja täpse kaardi.*
Koos TrueDetect 3D tehnoloogiaga minimeeritakse takistustesse kinni jäämise oht. See muudab DEEBOT-i mugavaks ja intelligentseks lahenduseks teie põranda puhastamisel. Moppimisfunktsiooniga robottolmuimeja pakub võimsamat puhastamise kogemust** koos vaipade tuvastamisega, et suurendada imemist ja vältida vaipade juhuslikku moppimist.
Kõiki põrandatüüpe, näiteks vaipu, laminaati, PVC-d, parketti või plaate imetakse või mopitakse seega tolmuimejaga optimaalselt.Majapidamistele, kus on lemmikloomi ja kus tuleb lisaks eemaldada kassi ja koera karvad, tuleb robottolmuimeja ja -mopi võimas imemine ning täpne puhastamine eriti kasuks võrreldes tavaliste tolmuimejatega.

Funktsioonid

Omadused

Lisainfo

Navigeerimise tüüp

Smart Navi 3.0, TrueMapping

Vaiba tuvastamine

Jah

Mahuti tüüp

OZMO™

Rakendusega loodud kaart

Jah

Aja planeerimine

Jah

Aku tehnilised andmed

Li-Ion, 3200 mAh

Title

Go to Top