Robottolmuimeja DEEBOT T9

395.00 (sis. KM)

Robottolmuimeja DEEBOT T9 on järgmine samm nutikate tolmuimejaga ja puhastustehnoloogiaga robotite arengus. Esmaklassiline TrueDetect 3D 2.0 ja TrueMapping 2.0 tehnoloogiatega robot suudab vältida objekte ja navigeerida läbi keskkonna suurepärase täpsusega. Täiustuste ja uute funktsioonidega DEEBOT T9 on esmaklassiline põrandapuhastusrobot.

  • Optimaalne lahendus täppispuhastamiseks ja kaitseks
  • Rakenduse täiustus optimaalse puhastusteekonna valimisel
  • Luksuslik puhastuskogemus õhuvärskendajaga
  • Suure jõudlusega ja tõhus puhastus
  • Ühildub automaatse tühjendusjaamaga
Kategooria:

Kirjeldus

Robottolmuimeja DEEBOT T9 on järgmine samm nutikate tolmuimejate ja puhastustehnoloogiaga robotite arengus. Esmaklassiline TrueDetect 3D 2.0 ja TrueMapping 2.0 tehnoloogiatega robot suudab vältida objekte ja navigeerida läbi keskkonna suurepärase täpsusega. Tänu OZMO™ Pro tehnoloogiale pühib, harjab ja imeb DEEBOT T9 samal ajal tolmu kaks korda suurema imemisvõimsusega kui eelmised mudelid (kuni 3000 Pa). Olgu maas vaip või paljas puitpõrand, lemmikloomade karvad või tavaline tolm, teie põrand saab puhtaks.
Ja kui maja on puhas, saate nautida värsket lõhna! Esimese sisseehitatud õhuvärskendajaga tolmuimeja hoiab DEEBOT T9 teie maja pärast puhastamist pikalt värskelt lõhnavana, eemaldades lemmiklooma lõhna ja muud kopituslõhnad. Valige kolme erineva lõhna vahel või lülitage need täielikult välja. Teie valik.

Funktsioonid

Omadused

Lisainfo

Navigeerimise tüüp

dToF

Puhastusrežiim

Auto, vahemik, kohandatud

Mahuti tüüp

OZMO™ Pro 2.0

Rakendusega loodud kaart

Jah

Täpsem kaardifunktsioon

Jah

Aku tehnilised andmed

Li-Ion, 5200mAh

Tööaeg

175 min.

Title

Go to Top